Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
Siela gyvena daugybę gyvenimų siekdama patirti gyvenimą ir pažinti save, kad pasiekusi savo kelionės pabaigą galėtų grįžti į pirminę vienybės būseną. Visus įsikūnijimus galime palyginti su muilo operos serialu iš daugybės serijų. Vienas gyvenimas tai tik viena „Santa Barbaros“ serialo serija. Per visą serialą eina tam tikra siužetinė linija, tačiau pažiūrėjus tik vieną seriją iš vidurio nepavyks suvokti bendro paveikslo ir suprasti rodomų įvykių priežasčių bei prasmės, nebus aišku kodėl veikėjai elgiasi taip, kaip elgiasi, kas juos paskatino tapti tokiais, kokie dabar yra.
Siela prieš gimimą susiplanuoja būsimą gyvenimą pagal savo bendrą „siužetinę liniją“ ir tobulėjimo planą. Kiekvienam gyvenimui ji išsikelia tam tikrus tikslus, numato pamokas, kurias sieks išmokti, savybes, kurias nori išsiugdyti ir gyvenimo aplinkybes bei patirtis, kurių tam prireiks. Susiplanuotoms pamokoms įsisavinti ar vidinėms savybėms išsiugdyti reikia tam tikrų patirčių, o kitos kliudytų. Todėl kai kas gimsta turtingoje šeimoje, kai kas karo draskomoje šalyje, kažkas su fizinio kūno apribojimais ar ypatingu talentu. Tai tik scena ir dekoracijos, kuriose siela sieks sukurti ir išreikšti save.
Sielos planas nėra itin smulkmeniškas, tai greičiau bendros gairės ir yra pakankamai daug laisvės renkantis kaip būtent realizuoti save. Gimimo momente per gimimo datos skaičius, per žvaigždžių ir planetų išsidėstymą atsispindi tas pradinis planas, bet tai atskira plati tema, kurios mes nenagrinėsime. Pasakysiu tik tiek, jog turėdami laisvą valią ir pamiršę (bet kažkur giliai giliai jausdami) sielos planą galime pasiduoti netikro ego, žemiškojo „aš“ užgaidoms ir nukrypti nuo to plano. Todėl vienų gimimo horoskopas ir prognozės labai tikslios, o kitų ne visai atitinka – tiesiog jie nukrypo nuo plano. Tai leistina ir įmanoma. Siela gali rinktis savo kelią ir patirtis ne tik prieš gimdama, bet ir gyvenimo eigoje ir gali pakoreguoti pradinį planą. Arba tiesiog galime mesti kelią dėl takelio, kaip sakoma liaudyje.
Kadangi yra didesnis paveikslas, nei mūsų žemiška sąmonė pajėgia aprėpti, ilgesnė mūsų vystymosi siužetinė linija ir mūsų aukštesniojo „aš“, mūsų sielos perspektyva bei tikslai (toliau vadinkime tai likimu, bet atminkime, jog jis nėra iškaltas akmenyje, siela jį nuolat kuria), natūralu jog tie norai ir tikslai, kurie atitinka mūsų likimą bus palaikomi aukštesnių jėgų, o tie, kurių realizavimas išvestų mus iš optimalaus likimo kelio nebus palaikomi.
Traukos dėsnis veiks bet kuriuo atveju, tačiau jei sieksime to, kas neatitinka mūsų likimo, kas nėra naudinga mūsų savirealizacijai – aukštesnės jėgos mums nepadės. Taigi bus sunku vien savo energija sukurti trokštamą rezultatą. Ir priešingai, jei sieksime to, kas mums iš tiesų tinkama ir palanku, kam pritars mūsų sielą, tikslo įgyvendinimui mums reikės nepalyginamai mažiau savo energijos ir laiko, nes aukštesnės jėgos ar tiesiog Visata prisidės prie užsibrėžtų tikslų realizavimo.
Tai ko norime kasdiene žemiška sąmone, įtakoti auklėjimo ir visuomenės stereotipų dažnai prasilenkia su tikraisiais mūsų poreikiais. Juk dažnai manome jog kažko norime, ar netgi, kad mums to reikia, bet gavę tik padedame varnelę prie ilgo tokių norų sąrašo ir nejaučiame jokio džiaugsmo. Pavyzdžiui baigėme studijas, atėjo laikas susirasti darbą. Norime darbo, išsikeliame sau tokį tikslą ir jį įgyvendiname. Tačiau rezultatas neteikia džiaugsmo ir pilnatvės, per tą darbą neatrandame ir nerealizuojame savo tikrosios prigimties. Kitoks rezultatas būtų jei pasistengtume suderinti savo ego norus su savo tikrąja valia, pajusti ko iš tiesų noriu AŠ, kuris yra daugiau nei kūnas, kurį reikia pamaitinti ir aprengti.
Žemiškojo „aš“ užgaidų įgyvendinimas teikia tik trumpalaikį džiaugsmą, o sielos plano vykdymas, savirealizacija, teikia tikrą pilnatvę. Todėl nereikia nusiminti jei kažkurie norai nesulauks palaikymo. Jų įgyvendinimas vis tiek atneštų daugiau rūpesčių nei laimės ir tik užimtų laiką bei atitrauktų nuo svarbiausių šio gyvenimo tikslų įgyvendinimo.
Manifestacijos proceso aprašyme rasite instrukciją kaip intuityviai atsirinkti norus ir kaip tame gali padėti kalnų krištolo kristalas. Bet jei norite pasitelkti traukos dėsnį ir manifestacijos procesą ne keliems pavieniams tikslams, o viso gyvenimo pakreipimo optimaliausio likimo keliu, pirmas etapas būtų pažinti save.
Savęs pažinimui galite pasitelkti jau minėtą gimimo horoskopą arba numerologinę asmenybės charakteristiką – abu šie metodai remiasi gimimo datos ir laiko analize. Tai padės atskleisti pradinį planą ir jūsų unikalias savybes bei polinkius, stipriąsias ir silpnąsias savo puses. O Taro kortų konsultacija gali padėti aiškiau suprasti esamą situaciją, šio gyvenimo etapo užduotis, suprasti iš gyvenimo gaunamas pamokas bei turimas galimybes. Arba galite eiti labiau tradiciniu keliu – per skaitymą, keliones, apmąstymus, psichologinius testus ar net psichologinį konsultavimą. Galiausiai visas gyvenimas, visos jo aplinkybės, patirtys ir žmonės padeda pažinti ir išreikšti save per santykį ir reakciją į tai, kas yra aplink.
Susidarius aiškesnį vaizdą kas esame ir kokia kryptimi norime tobulėti bei išreikšti save, bus lengviau atsirinkti kokie norai su tuo suderinami, o kokie vestų klystkeliais ir susitelkti į prasmingiausius norus, atnešiančius vidinę pilnatvę ir savirealizaciją.
Visi šios serijos straipsniai:
- Beribės galimybės ir apribojimai
- Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
- Vienybės dėsnis
- Priežasties ir pasekmės dėsnis
- Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
- Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
- Vibracijos ir Traukos dėsnis
- Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
- Ribojantys įsitikinimai
- Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
- Kaip mums gali padėti kristalai
- Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus
Add A Comment