Sąmonės skalė

Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę

Maldoje Tėve mūsų esantys žodžiai „kaip danguje, taip ir ant žemės“ kalba apie ryšį tarp energoinformacinio ir materialinio lygmens. Daugumai žmonių yra įskiepytas klaidingas įsitikinimas, jog išorinis pasaulis lemia vidinio pasaulio būklę, kai iš tiesų viskas yra atvirkščiai – išorė yra vidaus atspindys ir vidiniam pasauliui mes turime visą valdžią ir įtaką, o išoriniam (jei veikti tik jį) labai ribotą ir netiesioginę.

Yra tiesioginis ryšys tarp mūsų vidinio ir išorinio pasaulio. Mes patys lemiame ir kuriame savo gyvenimą tuo, kas esame viduje.

Tai apie ką mes mąstome įdėdami stiprių emocijų iš tiesų pritraukia tapačias energijas, kurios materializuojasi tam tikrais įvykiais, aplinkybėmis ar pritraukia į mūsų gyvenimą mūsų energiją lyg dėlionės detalę atitinkančius kitus žmones.

Tačiau nepakanka vien pamąstyti apie kažką trokštamo su pozityviomis emocijomis, kad tai nedelsiant virstu realybe. Mes mąstome visą laiką, vidinis dialogas nenutrūksta nė minutei. Mūsų išorinis gyvenimas yra viso vidinio gyvenimo ir skleidžiamos energijos atspindys. Visų sąmoningų ir pasąmoninių įsitikinimų, visų įpročių, visų minčių ir emocijų, o ne tik tų, kurias norėtume matyti įgyvendintas.


Jei norime sėkmingai kurti savo realybę, turime tapti tuo, ką norime pritraukti, turime nuolat vibruoti tokios kokybės energija, kuri atitiktų siekiamus tikslus, trokštamą gyvenimo kokybę.

Taigi norint išspręsti problemą ar įgyvendinti užsibrėžtą tikslą reikia vidumi atsidurti tokioje būsenoje, kurią jaustum jei problemos nebebūtų, o noras jau būtų realybė. Nori susirasti mylimą žmogų? Pats tapk tokiu žmogumi, kuris myli ir yra mylimas, skleisk meilės energiją 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaite ir ji realizuosis meilės kupinu gyvenimu.

Tai tikriausiai ir yra sunkiausia manifestacijos proceso dalis, kadangi tomis energijomis, kurias skleidžiame, savo realybę mes kuriame kiekvieną akimirką. Pakartosiu darsyk, nes tai itin svarbu – savo realybę mes kuriame kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką.

Nepakaks 15 minučių per dieną pasvajoti apie geresnį gyvenimą, pamedituoti meilės ar gerovės būseną, o visą likusį laiką toliau jausti stresą, įtampą, baimę, stygių, mąstyti apie tai, ko neturime ir kas mums nepatinka. Juk jei į vieną svarstyklių lėkštutę įdėsime per tas 15 minučių sukurtą pozityvią energiją, o į kitą visą negatyvią energiją, nusvers pastaroji ir rezultate turėsime tik dar daugiau to, kas mums visai nepatinka.

Traukos dėsnis veikia visą laiką ir grąžina mums materialia išraiška tas energijas, kurias skleidžiame kiekvieną akimirką. Mūsų užduotis yra pakeisti savo skleidžiamos energijos kokybę į aukštesnę, maksimaliai priartėti prie vienybės ir harmonijos būsenos ir nukreipti į savo tikslo realizaciją kuo didesnį energijos kiekį. Tokioje būsenoje mūsų galimybės kurti realybę yra beveik neribotos.

Ką turiu omenyje sakydama pakelti savo skleidžiamos energijos kokybę į aukštesnę, ką tai reiškia praktiškai? Įsivaizduokime žmogiškų būsenų skalę nuo 0 iki 1000, kur 1000 būtų aukščiausia įmanoma žmogui sąmonės būsena, visiškas nušvitimas ir susiliejimas su vienybe/Dievu. Daktaras David R. Hawkins savo knygoje „Galia prieš jėga: slapti žmogiškąjį elgesį lemiantys veiksniai“ pristatė tokią sąmonės būsenų skalę:

Sąmonės skalė

Daktaro David R. Hawkins teigimu 78 proc. žmonijos sąmonė vibruoja labai žemu lygmeniu, o bendrą vidurkį kilsteli išskirtinės aukšto sąmonės lygio asmenybės, kurių aukšta vibracija kelia ne tik statistiką, bet ir aplinkinių žmonių energetiką. Tai žinoma kaip Maharishi efektas – pakanka jog 1% populiacijos užsiimtų meditacija, pakeltų savo sąmonės lygį, kad pasikeitimai įvyktų visoje populiacijoje. Eksperimentai parodė jog atgabenus į didmiestį didelę grupę nuolat medituojančių vienuolių ženkliai krenta nusikalstamumo lygis. Vienas aukšto sąmonės lygio žmogus, kurio vibracija atitinka meilės būseną gali pakelti 750 000 žmonių sąmonės lygį virš 200.

Aukštesnis sąmonės lygis ir didesnis susiderinimas su savo Aukštesniuoju Aš, su sielos planu reiškia didesnę laisvę kurti savo realybę ir daugiau prieinamos energijos. Todėl siekiant savirealizacijos, laimės ir troškimų išsipildymo mūsų darbo planas bus toks:

  1. Pakelti savo sąmonės lygį ir energetiką į kuo aukštesnį lygį ir paversti tai pastovia vidine būsena, o ne periodišku pasvajojimu apie geresnę ateitį.
  2. Susiderinti su savo Aukštesniuoju aš ir identifikuoti savo tikruosius poreikius ir troškimus.
  3. Nukreipti į juos ne vien savo asmeninę, bet ir Visatos kuriamąją energiją.

Tam galime pasitelkti visą eilę priemonių, metodų ir įrankių – minčių ir emocijų stebėjimą bei kontrolę, meditaciją, vizualizaciją, vizijų lentas, afirmacijas, mantras ar maldas, binaurinę muziką, hipnozę ar kristalų energiją. Konkrečiai šioje straipsnių serijoje siūlau nuoseklų procesą pasitelkiantį kalnų krištolo kristalus, kuris padės jums pakelti savo energetinės vibracijos kokybę ir suderinti savo ego valią su savo „aukščiausiojo aš“ valia, kad realizuotumėte ne šiaip norus ar įgeidžius, o savo tikrąjį likimą, pačius giliausius ir esminius savo sielos ir širdies troškimus.

Visi šios serijos straipsniai:

  1. Beribės galimybės ir apribojimai
  2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
  3. Vienybės dėsnis
  4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
  5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
  6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
  7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
  8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
  9. Ribojantys įsitikinimai
  10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
  11. Kaip mums gali padėti kristalai
  12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Comments

  1. Vaida

    na taip, įsivažiavusį traukinį ne taip greit sustabdysi…
    gal ir teisingos Jūsų visos idėjos:)
    Ačiū labai 🙂

  2. Agnė

    Norėčiau prisijungti prie diskusijos.
    Kartais gali būti, jog tais atvejais, kai žmogus tikisi blogiausio, tačiau įvyksta pozityvas, Visata tuo tarsi nori parodyti, jog baimės buvo nepagrįstos, jos visai nevertingos, jos tik stabdo judėjimą į priekį. Tokie atvejai – šansas, padedantis atsikratyti savo baimių, nerimo ir perjungti savo sąmonę į šviesesnes mintis, tikėjimą, kad viskas bus gerai ir pasitikėjimą savimi, savo jėgomis.
    Jeigu neįvyksta tai, ką planuoji… Čia jau reikia analizuoti giliau konkrečią situaciją. Apibendrintai galėčiau pasakyti – stebėkit savo reakcijas į tuos „neišsipildymus”. Jeigu nesipildo kažkokie jūsų norai ir jūs dėl to pykstat, nervinatės ir pan., vadinasi, esat priklausomas nuo to noro. Visata mums neduoda to, nuo ko esam priklausomi. Plius, taip mums duodama proga transformuoti savo negatyvius jausmus į pozityvesnius.
    O kartais neišsipildymas tikrai rodo, kad einama ne tuo keliu, kad yra kita kryptis, pažangesnė ir labiau tinkama žmogui. Be to, visada patikrinkime savo noro motyvus. Jei motyvai tyri, nepažeidžia niekieno laisvos valios ir gražiai įsilieja į bendrą žmogaus likimą, tada jie gauna palaiminimą 🙂

  3. Vaida

    Ačiū Lina. Labai geras straipsnis 🙂 , bet vis tiek niekaip nesuprantu kelių dalykų, kodėl:
    – kai nusiteikiu blogiausiam, arba tiesiog bijau, kad nepasiseks, būtent pasiseka, arba viskas susiklosto sklandžiai , kaip sakoma „na ir nesitikėjau, kad taip bus gerai”.; deja, kai pradedu galvoti pozityviai, viskas įvyksta atvirkščiai.
    – ir antras klausimas – planai, planai….kodėl , net ir suplanuojant kasdieninius reikalus, nekalbant apie „didesnius įvykius”, taip ir nepasiseka „įgyvendinti”. Ar tai reiškia, kad taip ir neturėjo būti, ar tiesiog mažiau planuoti. Na, pvz. suplanuota operacija neįvyksta ir t.t. ir pan.
    Labai laukčiau Jūsų komentaro 🙂

    1. Lina Balsė

      Sveika Vaida, tikrai geras klausimas pamąstymui, kodėl kartais viskas vyksta ne visai taip, kaip galima būtų tikėtis pagal tuos Visatos dėsnius. Neteigiu turintį visus atsakymus, tik kviečiu pamąstyti ir padiskutuoti, pasidalinti idėjomis. Mano idėjos būtų tokios: Kartais gali atrodyti jog nėra tiesioginio ryšio su lūkesčiais ir rezultatais dėl kaupiamojo efekto, t.y. mus veikia ir realizuojasi visa sukaupta energija/karma, tad pastarojo pusdienio geros mintys gali nenusverti svarstyklių į teigiamą pusę jei prieš tai buvo didelių stresų ir konfliktų kurių energija dar „neišsikrovė”. Greta to dar yra ir pasąmoniniai įsitikinimai, kurie kartais gali nesutapti su paviršutinėmis teigiamomis ar neigiamomis mintimis. Be to ar esate pastebėję jog kartais tarytum esi „tėkmėje”, susiderinęs su aplinkos energija ir tave lyg ant bangos neša ir viskas sklandžiai sekasi, o kartais su savo planais tarytum iriesi prieš srovę. Yra kolektyvinė energija, laiko ritmai, ekonominiai kilimai ir nuosmukiai ir kitokios už atskirą individą didesnės „srovės” su kuriomis susiderinus galima labai sparčiai judėti į priekį, o einant prieš jas gali planuoti neplanavęs – reikės nerealiai daug energijos, kad judėtum pirmyn ir atrodys jog nesiseka.

      Ką jūs manote?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.