Amuleto paruošimas darbui – apvalymas, pakrovimas ir programavimas

Akmenėlį pagalbininką galite rasti savo papuošalų dėžutėje, prisegtą prie raktų ar specialiai įsigyti parduotuvėje. Vienu metu jums gali reikėti vieno akmens, kitu visai kito, akmens parinkimas yra ir menas, ir mokslas. Tame galite pasikliauti savo intuicija, pasitelkti švytuoklę, akmenų poveikio žinynus ar net paprašyti mano pagalbos. Kol kas laikysiu, kad akmenėlį jau turite ir aptarsime kaip jį paruošti „darbui”.

Nesvarbu ar akmenėlį naudosite gydymui, meditacijai, magijai kaip gražią dekoraciją namams papuošti, būtina jį tinkamai parengti. Akmuo nuo tada kai paliko motinos žemės glėbį iki pakliuvo pas jus nuėjo ilgą kelią, daug patyrė, sugėrė daugelio jį lietusių žmonių informaciją, nuotaiką, gal net ligas. Taigi pirmiausia reikėtų naujai įsigytą akmenėlį apvalyti. Apvalymo būdų yra daugybė: šalavijo smilkalų dūmais, žvakės liepsna, užkasant į žemę, laikant per naktį ant neskaldytų ryžių, kuriuos vėliau reikia išmesti.

Tačiau paprasčiausias ir populiariausias metodas, kurį jums rekomenduoju yra pasitelkti tekantį vandenį. Tiesiog paimkite į ranką akmenėlį, pakiškite jį po tekančio vandens srove ir trinkite pirštais. Labai svarbu jūsų mintys ir ketinimai, turite įsivaizduoti kaip akmuo apsivalo tiek nuo fizinių, tiek nuo energetinių nešvarumų, kurie iš tiesų yra tiesiog svetima šiam akmeniu informacija. Turi likti tik pats akmuo, jo esmė ir savita energija. Plaukite taip apie minutę arba kol pajusite, kad pirštai kitaip slysta, akmuo palengvėjo ar dar ką nors. Pažvelgus į akmenį po apvalymo vandeniu jis atrodo tarsi pažvalėjęs, pabudęs, atsigaivinęs. Nusausinkite švaria skepetaite ar rankšluostėliu.

Sekantis žingsnis yra pakrauti akmenį, t.y. suteikti jam papildomos energijos, kurią jis galės panaudoti padėdamas jums. Dauguma akmenų kraunami Saulės šviesa. Ametistas, fluoritas, rožinis kvarcas ir kai kurie kiti retesni akmenys blunka saulėje, tad jiems pakaks valandėlės ir geriau ne vidurdienį, o auštant ar saulei leidžiantis. Kiti akmenys labiau mėgsta Mėnulio šviesą, pavyzdžiui selenitas ir mėnulio akmuo (kas galėjo atspėti… 🙂 ) Blunkančius akmenis taip pat galite krauti Mėnulio šviesoje, ypač tai tiks rožiniam kvarcui.


Beliko paskutinis etapas prieš naudojant akmenį – jį užprogramuoti. Tai daroma ne visuomet ir nėra būtina, neužprogramuotas akmuo veiks jus visomis savo savybėmis, visais lygmenimis (fiziniu, emociniu, mentaliniu, dvasiniu), o užprogramuotas susitelks į svarbiausią jums tikslą ir visas jėgas skirs jam. Tad jei rožinio kvarco pakabutį įsigijote, kad padėtų atrasti meilę galite jį palikti neužprogramuota kar jis mokytu jus mylėti save, ramintų, skatintų pozityvias mintis, harmonizuotų santykius su aplinkiniais, gražintų jūsų odą ir dar daug ką. Arba galite jį užprogramuoti, kad jis padėtų atrasti ir atpažinti jums tinkamiausią žmogų meilės santykiams.

Jei nuspręsite akmenėlį užprogramuoti apimkite jį į kairę ranką, pridėkite sau prie kaktos (trečios akies energetinio centro) ir įsivaizduokite savo tikslą jau įgyvendintą, pasijuskite taip, tarsi jūsų noras jau būtų išsipildęs ir mintimis šių emocijų energiją perkelkite į akmenį. Dabar jis žinos ko jūs norite. Tik tęsiant mūsų pavyzdį neįsivaizduokite savęs vienišos ir beviltiškai ieškančios meilės, nes tai ir gausite – vienišumą ir ieškojimą. Įsivaizduokite ir svarbiausia jauskite pozityvų galutinį rezultatą. Jei jums sunku kurti tokius sudėtingus vaizdinius pasakykite akmenėliui savais žodžiais, kokios pagalbos iš jo prašote.

Štai ir viskas. Juk nebuvo sunku, ar ne? Sekančiose pamokėlėse mokysimės kaip naudoti akmenėlius įvairiais tikslais, tad būtinai apsilankykite dar kartą 🙂

Comments

  1. Kristina

    Sveiki, norėjau paklausti ar akmenys turi „galiojimo laiką”? Turiu omenyje rožinį kvarcą. Jį užtenka pakrauti energetiškai ir jis skleis tą energiją ilgai?

    1. Lina Balsė

      Periodiškai reikėtų vėl apvalyti ir pakrauti, bet nėra konkrečių „galiojimo terminų”. Pavyzdžiui jei nešiočiau kokį juodą turmaliną apsaugai gal ramiai sau leidžiant atostogas nematytume poreikio jo visą mėnesį ar ilgiau iš naujo valyti ir krauto, o va grįžti į darbą, kolegės ima girti įdegį ir pavydėti atostogų ir žiūrėk pagenda nuotaika… ir natūraliai pajunti jog akmuo dirbdamas savo darbą per vieną dieną gavo negatyvo didelę dozę ir verta apvalyti, kad toliau efektyviai saugotų.

  2. Marijus

    Ar galima, ar reikia,užprogramuoti sidabro amuleta? Turiu toro kuji.

  3. Indra

    Sveiki, norėjau paklausti dėl tokio akmenuko Perkūnkulkės. Pavyko rasti keletą tikrai gražių akmenukų ir nutariau iš jo pasidaryti talismaną. Kaip patartumėte pakrauti tokį akmenį, kokia programa jam labiausiai tiktų?

    Ačiū iš anksto už atsakymą.

    1. Lina Balsė

      Sveika Indra, pirmąsyk per ilgą domėjimosi akmenimis istoriją girdžiu tokį akmens pavadinimą. Gal neatpažįstu, nes paprastai skaitau angliškai, ar žinote kaip jis vadinamas angliškai? Gal tai kažkas panašaus į obsidiano strėlės antgalį? Šiaip ar taip nežinodama koks tai akmuo nepatarsiu dėl programos, bet greičiausiai krauti tiks kaip ir daugelį akmenų saulėje. Pavadinimas sufleruoja jog turėtų tikti apsaugai.

      1. Indra

        Lina, manau, tai nėra brangakmenis, ar pusbrangakmenis 🙂 Iš tikro internete yra jų paveiksliukų, tai toks piršto formos akmuo. Dar radau, kad juos vadina belemnitais.

        Ačiū už komentarą. Gal kas iš skaitytojų dar žinos, kuo pasižymi (jei iš vis pasižymi) tas akmuo. 🙂

        1. Lina Balsė

          Rekomenduoju su pačiu akmeniu, jo Deva (sąmone, dvasia) pabendrauti, medituoti dedant jį iš eilės prie visų čakrų ir fiksuoti pojūčius, mintis, įspūdžius.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.