Vizijų lentos kūrimas

Kūrybinė vizualizacija ir norų įgyvendinimas pasitelkiant vizijų lentą

Visi turime troškimų ir svajonių, visi siekiame juos įgyvendinti jei tik leidžiame sau patikėti jog tai įmanoma ir saugu to norėti. Mes esame kūrėjai, mes iš tiesų kuriame savo realybę, o vieninteliai mūsų apribojimai yra tie, kuriuos sau uždedame patys. Šiame straipsnyje noriu jus supažindinti su patogiu realybės kūrimo „įrankiu“, technika padedančia kurti įgyvendinti norus ir svajones.

Mes žmonės labiausiai remiamės regos pojūčiu ir esame „vizualiniai sutvėrimai“, todėl vizualinė reprezentaciją to, ko mes norime, labai palengvina tų norų realizavimą (manifestaciją). Yra kas vizijų lentą kuria ant kamštinės lentos prismeigdami iškarpas iš žurnalų, nuotraukas, sertifikatus, čekius ar kitokius savo troškimų simbolius. Kitiems labiau patinka pasidaryti vizijų koliažą ant kieto kartono lapo ar vizijų knygoje arba galima rašyti svajonių dienoraštį. Nėra didesnio skirtumo efektyvumo prasme JEIGU realiai naudositės šiomis priemonėmis!

Vizijų lenta yra koliažas iš nuotraukų, paveikslėlių, frazių ir afirmacijų atspindinčių tai, ką trokštate įgyvendinti. Ji padeda jums ryškiau „matyti” savo tikslą ir pasitelkti Traukos Dėsnį, kurio esmė yra kad „panašus traukia panašų”. Tai reiškia, kad kuo daugiau apie kažką mąstysite su pozityviomis emocijomis, tuo didesnė tikimybė, jo tai materializuosis jūsų gyvenime.

Kodėl vizijų lentos tokios veiksmingos? Turint nuolatinį savo tikslo priminimą jis išlaikomas „pirmame plane“. Kai nurodote savo pasąmonei kažką įgyvendinti, ji pradeda ieškoti būdų tai paversti realybe. Vizijų lenta sustiprina tą nurodymą ir jūsų ketinimą. Be to, vizijų lenta, jos kūrimas ir reguliarus žiūrėjimas į ją, padeda pamatyti ir pajusti tai, ką norite sukurti ir patirti savo gyvenime, patikėti tuo.


Sukurti vizijų lentą ar koliažą savo vizijų knygoje arba aprašyti troškimą dienoraštyje ir užmiršti apie tai, nėra efektyvu. Siekiant paversti šias vizijas realybe reikia pripildyti jas protinės ir emocinės energijos KASDIEN! Energija ir atkaklumas perkels susikurtą viziją į pasąmonę ir nejučiomis imsite derinti visus savo sprendimus su šiuo tikslu, kad jie artintų link jo įgyvendinimo bei veikti gavę impulsą ir motyvaciją iš pasąmonės.

Jei jau turite vizijų lentą – pasikabinkite ją ten, kur matysite kiekvieną dieną. Darbovietė nėra tinkama vieta, nebent dirbate iš namų. Jūsų svajonės ne kitų žmonių reikalas, jums reikia stiprinti savo tikėjimą jog galite ir įgyvendinsite savo tikslus, o ne smukdyti pasitikėjimą savimi gaunant iš aplinkinių kritiką ar pašaipas, padiktuotas jų pačių netikėjimo jog galima įgyvendinti svajones ir vidinio sielvarto dėl to. Puiki vieta jūsų vizijų lentai būtų prie jūsų darbo stalo namuose, virtuvėje ar prie lovos. Kasdien skirkite kelias minutes pažiūrėti į ją, įsijausti į tą svajonė, įsivaizduoti kaip smagu bus tai patirti realybėje, pasidžiaukite tuo iš anksto. Tai prasmingai praleistas laikas, nes jūs stiprinsite šią viziją pasąmonėje ir ji sparčiau darbuosis ieškodama būdų paversti ją jūsų realybe.

Jei turite vizijų koliažų knygą ar svajonių dienoraštį kasdien jį pavartykite. Įsivaizduokite jog tai jūsų biografija. „Štai ko aš pasiekiau ir kaip gyvenau…“. Argi tai ne puikus jausmas? Svajonių knygoje galite ir įklijuoti paveikslėlių ir rašyti. Aprašykite joje savo svajonę esamuoju laiku, papasakokite koks dabar yra jūsų gyvenimo būdas svajonei tapus realybe, kaip tai paveikė ir pakeitė jūsų kasdienybę, kaip jūs jaučiatės.

Rašykite į savo svajonių dienoraštį kuo dažniau. Aprašykite jame žengtus žingsnius ir išmoktas pamokas, jums kilusias naujas idėjas apie tai, ko norite ir kaip to siekti. Aprašykite pasididžiavimo savimi ir dėkingumo jausmus bei džiaugsmą kaskart dar vienu žingsneliu priartėjus prie svajonės įgyvendinimo.

Jūsų vizija nėra iškalta akmenyje. Svajonės gali keistis suvokus jog tai, ko norėjote seniau, nebeatitinka dabartinių jūsų poreikių. Susikoncentruokite ties tais dalykais, kurie yra esminiai, ties didžiausiu troškimu, drąsiausia svajone. Koreguokite savo viziją, bet išlaikykite nuoseklią temą. Galite įnešti pokyčių, tačiau būkite atsargūs. Per daug ir per dažni pokyčiai būtų tas pats, kas mėginti iškasti šulinį ir pakasus metrą į gylį vis persigalvoti dėl šulinio vietos ir pradėti kasti naujoje vietoje. Galiausiai turėtumėte daugybę duobių, bet nei lašo vandens, o šitiek pastangų ir laiko būtų iššvaistyta.

Svajonių koliažas

Jei žiūrėti į vizijų lentos kūrimą ne kaip į psichologinį pratimą, o kaip į energetinį mechanizmas būtų toks: Jūs kasdien pasisemiate gyvybinės energijos ir eikvojate gyvybinę energiją, o jos likutį galite nukreipti į svajonės realizavimą. Kai susikaups pakankamas energijos kiekis atitinkantis tą svajonę – ji taps realybe. Apie energijos kokybę neišsiplėsiu, tik paminėsiu jog yra labai žemo lygio energija kaip pyktis ir aukšto lygio energija kaip meilė ar džiaugsmas. Jei sulyginsime žemas energijas su smulkiomis kupiūromis, o aukštos kokybės energiją su stambiomis bus akivaizdu, kad generuojant aukštos kokybės energiją kur kas greičiau jos sutaupysite savo tikslams ir savo svajone spėsite pasidžiaugti dar šiame gyvenime J

Nieko blogo norėti visko po truputį ar po vieną visų vaivorykštės spalvų, tačiau lengviau sutelkti savo proto ir emocijų energiją į vieną tikslą (ar bent 1-3 skirtingose gyvenimo srityse). Juk sukaupti energijos noro realizavimui pavyks greičiau jei ją nukreipsime tik į vieną norą, o ne išdalinsime ją gausybei norų, prisiminkite pavyzdį apie šulinio kasimą.

Pasiekę rezultatų būtinai prisekite tai įrodančių nuotraukų ir užrašų apie savo savijautą prie lentos ar į koliažą, aprašykite svajonių dienoraštyje. Tegu buvusi vizijų lenta virsta pasiekimų lenta ir stiprina jūsų tikėjimą bei motyvaciją siekti dar aukštesnių tikslų.

Beje jei kažkuriam norui išreikšti nerandate tinkamo paveikslėlio naudokite žodžius, trumpai aprašykite ko norite ir jūsų protas sukurs žodžius atitinkantį vaizdinį. Atminkite, kad kuo pozityvesnės bus jūsų emocijos kasdien žvelgiant į savo vizijų lentą, tuo daugiau motyvacijos jausite siekdami tikslo ir tuo daugiau energijos nukreipsite į jo realizavimą. Nesvajokite iš stygiaus pozicijos, tarsi jums labai reikia to (daikto, santykių, darbo, algos dydžio, ar kt.), kad išbaigtų jus ir suteiktų pilnatvę ir laimę. Niekas negali jūsų išbaigti ar suteikti laimę, jūs jau esate išbaigti ir būti laimingu yra tiesiog pasirinkimo reikalas. Įsivaizduokite savo svajonės išsipildymą su nuostata „kaip smagu būtų šitai patirti mano turiningame ir laimingame gyvenime“.

Neatidėliokite savo svajonių. Sukurkite vizijų lentą, koliažą ar svajonių dienoraštį jau šiandien!

Kad nepamanytumėte jog rašau vien teoriškai apie tai, ką perskaičiau ir tai tik sugaišins jūsų laiką, leiskite patikinti jus jog šią techniką aš išbandžiau praktiškai. Turiu kelis ant kartono lapų suklijuotus koliažus ir matau jog didžioji dalis svajonių įgyvendintos ir tapo mano gyvenimo dalimi, link kai kurių dar tik judu, bet jos jau realiai pasiekiamos. Tik vieno noro kol kas neradau galimybės įgyvendinti nors stipriai pakeičiau požiūrį ir man tai nebėra kankinanti problema. Taigi rezultatai sakyčiau 8 ir 10, nors tam prireikė daug laiko.

Comments

  1. Dariaus iš kamštinės lentos nuotraukų koliažą. Iš tiesų nuostabus saviraiškos būdas. Galima susidėti tokias nuotraukas, piešinius kokias norime. Puikiai papuošia interjerą.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.