Vibracijos ir Traukos dėsnis

Vibracijos ir Traukos dėsnis

Gyvenimas yra aidas – ką paleidi į pasaulį, tas sugrįžta pas tave, ką pasėji, tą ir pjauni, ką duodi, tą gauni, ką matai kituose, tas egzistuoja tavyje.

Kaip jau minėta – subtiliausiame lygmenyje viskas yra viena. Ir kalbu ne vien apie dvasinį lygmenį. Materiją sudaro molekulės, molekules atomai, atomus dar smulkesnės sudedamosios dalys, o jos tėra viso labo vibruojanti energija. Apskritai materija ir yra suspaustas labai didelis kiekis energijos, mes tą žinome iš Einšteino formulės E=mc2 (energija lygi masei padaugintai iš šviesos greičio pakelto kvadratu). Taigi viskas yra viena, viskas yra energija.

Traukos dėsnio esmė yra jog:

Mes pritraukiame į savo gyvenimą tai, kas rezonuoja su ta energija, kurią patys skleidžiame.


Kadangi mūsų mintys ir emocijos yra tam tikra informacija pakrauta energija, labai viską supaprastinus, galima sakyti jog susitelkdami į pozityvias arba negatyvias mintis mes pritraukiame pozityvius arba negatyvius rezultatus.

To nesuvokdami žmonės mąsto apie patiriamus sunkumus, apie tai, kas jų netenkina gyvenime, ko nenori ir stipriai emociškai reaguodami į tas mintis pritraukia dar daugiau sunkumų. Pavyzdžiui jei kažkas turi skolų ir visą laiką dėl jų graužiasi, masto kaip jas atiduoti, kur gauti pinigų, svajoja laimėti loterijoje ir taip išspręsti visas problemas, rezultatas gali būti dar didesnis stygius ir naujos skolos. Nes net apie laimėjimą ir problemos sprendimą jie mąsto emociškai būdami problemoje, stygiaus ir „alkio“ būsenoje, skleisdami žemų vibracijų energiją, kuri ir sukūrė turimas problemas.

Traukos dėsnį galima suformuluoti ir iš kito požiūrio taško.

Tame pačiame laike ir erdvėje drauge egzistuoti gali tik vibraciniu požiūriu suderinami dalykai.

Tai reiškia jog visas mūsų gyvenimas, visa realybė, visi supantys žmonės ir mums nutinkantys įvykiai vibraciniu požiūriu yra mūsų pačių vibracijos atitikmuo. Iš čia ir kyla išmintingi posakiai apie tai, kad jei kažko nerasi savyje, nerasi to ir išorėje. Išorėje nėra atsakymų, sprendimų ar pagerėjimo, kol jo nėra mūsų viduje. Tik pasikeitus mūsų energetinių vibracijų lygiui išoriniame gyvenime atsiranda tų pokyčių atitikmenys – naujos situacijos, kitokie žmonės, pokyčiai.

Literatūroje apie Traukos dėsnį dažniausiai bandoma įteigti jog tai labai paprasta ir lengva. Iš tiesų visi genialūs dalykai yra labai paprasti. Tačiau pasaulis nėra tobulas ir tik maža dalis žmonių gyvena išties prasmingą, laimingą, sąmoningai kuriamą gyvenimą bei realizuoja savo svajones. Manau, tai yra akivaizdus įrodymas, jog žinoti apie Traukos dėsnį ir realiai jį pritaikyti savo gyvenime yra du skirtingi dalykai.

Aš nesakysiu jog suprasti Traukos dėsnį ir pasitelkti jį kuriant svajonių gyvenimą yra paprasta ir lengva ir neklaidinsiu jūsų. Nes tam, kad pasiektumėte išties įspūdingų rezultatų reikės ryžtis rimtoms permainoms – keisti savo pasaulėžiūrą, įpročius ir mąstymą, o kartu savo energetiką. Tačiau aš parodysiu jums vieną iš galimų kelių (jokiu būdu nepretenduodama į absoliučią ir vienintelę Tiesa) ir suteiksiu žinių bei įrankių, kurie palengvins jūsų kelionę į savo aukščiausio potencialo ir svajonių realizavimą.

Tiesa, yra dar vienas retai kur minimas niuansas. Didelė dalis literatūros manifestacijos tema gali sudaryti klaidinga įspūdį, jog pasitelkiant traukos dėsnį galima įgyvendinti absoliučiai bet kokį norą tiesiog tinkamai apie jį mąstant ir siunčiant pozityvią energiją. Gal ir įmanoma, bet ne visus norus palanku įgyvendinti.

Visi šios serijos straipsniai:

  1. Beribės galimybės ir apribojimai
  2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
  3. Vienybės dėsnis
  4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
  5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
  6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
  7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
  8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
  9. Ribojantys įsitikinimai
  10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
  11. Kaip mums gali padėti kristalai
  12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.